Профспілка організовує тур вихідного дня

Опубликовано: 29.10.2016

http://vinnytsia.eu/ua/fullnews/222126

Головне управління ДФС у Вінницькій області інформує, що профспілкова організація, яка відповідає вимогам пп. 133. 4. 1 Податкового кодексу України та внесена контролюючим органом до Реєстру неприбуткових установ та організацій, має право в статусі неприбуткової організації використовувати власні доходи (прибутки) виключно на фінансування видатків на своє утримання, реалізацію мети (цілей, завдань) та напрямів статутної діяльності без розподілу таких доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників), членів такої організації, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов'язаних з ними осіб.

Оподаткування доходів фізичних осіб регламентується розділом IV Кодексу, згідно з пп. "е" пп. 164. 2. 17 ПКУ до загального місячного оподатковуваного доходу платника податку включається дохід, отриманий платником податку як додаткове благо (крім випадків, передбачених ст. 165 Кодексу) у вигляді вартості безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг), визначеної за правилами звичайної ціни, а також суми знижки звичайної ціни (вартості) товарів (робіт, послуг), індивідуально призначеної для такового платника податку, крім сум, зазначених у пп. 165. 1. 53 Кодексу.

Податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов'язаний утримувати податок із суми такового доходу за його рахунок, використовуючи ставку податку 18 % та військовий збір за ставкою 1, 5%.

 

rss