Керамічна плитка

Опубликовано: 26.08.2018

видео керамічна плитка

Керамічна плитка від виробництва до укладання


Величезний вибір нових оздоблювальних матеріалів зовсім не виключає використання традиційних варіантів. До теперішнього часу кахель у ванної залишається одним з найбільш популярних способів обробки. Те ж саме стосується і кухні. Керамічну плитку активно використовують для облаштування робочої зони.

Сучасна керамічна плитка для кухні, ванної та інших приміщень залишається популярною завдяки своїм численним перевагам.

Оскільки виготовляється вона з глини, тобто природного матеріалу, володіє високою екологічністю. Кераміка не виділяє ніяких шкідливих речовин в процесі експлуатації.

Якщо під час укладання дотримуються всі правила, то покриття буде відрізнятися високою міцністю. Крім того, воно гігієнічно, оскільки з поверхні легко видаляються будь-які забруднення.

Вологостійкість і водонепроникність керамічної плитки також висока. Різні види плитки відрізняються за цим показником. Однак всі вони володіють більш високою стійкістю, ніж деревина і багато інші матеріали.

Мінусів у кахлю не багато. Основними є його суттєвий вага і висока крихкість. Це робить його незручним в транспортуванні.

Щоб кахлі на кухні та у ванній служив довго і зберігав свій привабливий вигляд, необхідно його правильно вибирати. Для цього враховуються його численні характеристики. Для даних приміщень основними є зносостійкість і стійкість до вологи та агресивних речовин.


Керамічна плитка Коломия ціни BrilLion Club


Керамічна плитка та сантехніка Декостайл Львів Порізка керамограніту

 

rss